Péče o náramky

Láska je třeba nejen při výrobě náramků, ale taky je o ně třeba s láskou pečovat:

  • Doporučuji vyhýbat se chemikáliím, parfémům a dalším látkám, které by mohly náramky poškodit.
  • Nejen chemikálie nedělají náramkům dobře, ale i přírodní vlivy, a proto doporučuji dát si pozor např. na vodu (plavání, koupání ve sladké i slané vodě, sprchování, déšť), sluníčko (některé druhy materiálu mohou měnit barvu a vzhled, proto pokud máte růženec a autě, tak se může stát, že začne časem měnit barvu) a také pot (na cvičení doporučuji náramek sundat).
  • Doporučuji dávat si pozor na manipulaci, zbytečně neoťukávat náramky, aby nedošlo k poškození (stejně jiné šperky, i bižutérní náramky jsou křehké zboží).
  • Vždy záleží na vybraném materiálu, bižutérní bývají zpravidla korálkové náramky.
  • U šňůrkových záleží na vybrané kategorii (bižutérní, nerezová ocel, stříbro, zlato a další).
  • Náramky nedoporučuji kupovat příliš malým dětem, samozřejmě záleží na konkrétním dítěti, ale pokud víte, že hrozí spolknutí kuliček, raději s nákupem počkejte, až vyroste. Přeci jenom děti rády zkoumají nové věci a návlekový materiál by se mohl poškodit.

Ke každému náramku odesílám informační papír, kde bude zaškrtnuto, jaký produkt jste si koupil/a.

 

Můj tip: pokud máte jakékoliv šperky a komponenty ze stříbra, tak se může stát, že časem změní lehce barvu a proto doporučuji tento hadřík, kterým stačí komponent lehce přetřít a je jako nový.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení